זוהי מפה לדוגמא - מפה אישית תופק לפי הנתונים האישיים שלך
מפה אסטרולוגית וניתוח אישי עבור
ישראל ישראלי
תאריך לידה 8/10/1981
בשעה 22:15 לערך


 

מצב הכוכבים
מיקום השמש:18° 11' מעלות במזל אריה
מיקום הירח:22° 22' מעלות במזל קשת
מיקומו של מרקורי:18° 56' מעלות במזל אריה
מיקומה של ונוס:20° 53' מעלות במזל בתולה
מיקומו של מאדים:15° 42' מעלות במזל סרטן
 
מיקומו של יופיטר:07° 46' מעלות במזל מאזניים
מיקומו של שבתאי:06° 29' מעלות במזל מאזניים
מיקומו של אוראנוס:26° 04' מעלות במזל עקרב
מיקומו של נפטון:22° 13' מעלות במזל קשת
מיקומו של פלוטו:21° 55' מעלות במזל מאזניים
 
הֶבֵּטים אסטרולוגיים
זוית מינורית: ונוס פלוטו 1°
זוית מינורית: מרקורי ונוס 1°
זוית מינורית: שמש ונוס 2°
זוית מינורית: שמש מאדים 2°
צמידות: יופיטר שבתאי 1°
צמידות: ירח נפטון 0°
צמידות: שמש מרקורי 0°
רבעון: ונוס נפטון 1°
 
רבעון: ירח ונוס 1°
שישית: ירח פלוטו 0°
שישית: מרקורי פלוטו 2°
שישית: נפטון פלוטו 0°
שישית: שמש פלוטו 3°
שלישון: ירח מרקורי 3°
שלישון: מרקורי נפטון 3°
שלישון: שמש ירח 4°
שלישון: שמש נפטון 4°
 
השמש נמצאת בגזרת מזל אריה
מיקום השמש במפת הלידה שלך הוא המידע החשוב ביותר שהאסטרולוגיה יכולה לספק לך. האנרגיות החזקות ביותר שלך וכוח הרצון שלך מצוינים על ידי מיקום השמש.

מיקום השמש במפת הלידה שלך מהווה גורם עיקרי ומרכזי המשפיע בצורה ישירה על אופייך. תכונות חיוביות המאפיינות את אלה שהשמש במפת הלידה שלהם נמצאת באריה: נדיבות, אהבת הזולת, יצירתיות, נלהבות, נאמנות.

תכונות שעלולות להופיע במצבים קיצוניים, אצל אלה שהשמש במפת הלידה שלהם נמצאת באריה: יהירות, התנשאות, שתלטנות, חוסר סבלנות.

נולדת בתקופה שהשמש הייתה במזל אריה. כאשר מתקיים מצב קוסמי מעין זה, השפעתו על כלל ילידי המזל הוא: הכריזמה שלכם והיכולת המולדת להנהיג מבטיחה שכמעט תמיד תהיו במרכז הבמה – מקום שהינכם אוהבים להיות בו. אתם כה מלאים בחום ואופטימיזם שבלתי אפשרי לא להנות מחברתכם. בהיותכם חסרי פחד, חזקים וגאים מטבעו של האריה אתם מנהיגים מצוינים. כח הרצון שלכם מבטיח שכל משימה שתטפלו בה תושלם.

למרות שאתם נראים כשולטים ואפילו רודניים לעתים, מטרתכם היא להבטיח את שלומם של כל נתיני ממלכתכם. אתם בעלי ביטחון, יצירתיים, אידאליסטים ויש לכם תשוקה לא נלאית לחיים. כשיש צורך בהנהגה, מה שצריך הוא בן מזל אריה. תעשו את העבודה בצורה הנכונה ובזמן. יש לכם גם את הכישרון להוציא מהסובבים אותכם את הטוב ביותר.

אתם חמי לב ואוהבים ליהנות ותצאו מדרכם כדי להבטיח שהאנשים שסביבתכם נהנים. הינכם אוהבים משחקים מכל הסוגים. לקיחת סיכונים וקפיצה לכל יוזמה חדשה בדחף פתאומי, מתוך ביטחון שכישוריכם יבטיחו הצלחה. אתם חזקים ובעלי כבוד, אופטימיים ומהנים, מעטים יוכלו להתנגד לקסמיכם.
הירח נמצא בגזרת מזל קשת
מיקום הירח על מפתך הוא האופק האסטרולוגי שלך.
האופק האסטרולוגי מסמל תחום בו מסעך בחיים מתבסס על חושים ואינסטינקטים כמו גם את התיקון הקארמתי שעליך לעשות.

מיקום הירח במפת הלידה מצביע לרוב על בעיות שונות בהן עליך יהיה לטפל. הבעיות עלולות להיות רגשיות, בעיות חברתיות או בעיות אשר עצם קיומן עלול לגרום לחוסר יכולת להגשים את עצמך. בעצם ידיעת האופק האסטרולוגי שלך ואת הקשיים שעלולים להופיע במהלך חייך ניתן להשתמש כדי להתמודד, להתכונן ולהערך כראוי למצבים שונים בחיינו ולבצע את "התיקון" הנכון.

בזכות חמימותך וטוב ליבך התברכת ברשימה ארוכה של חברים. האופטימיות שלך היא נצחית. במקום שאחרים רואים מכשולים בלתי עבירים הינך רואה אתגרים שעושים את החיים מעניינים. יש לך נפש שובבה ותמיד פתוחה להרפתקה חדשה.

הצורך שלך בשמירה על גישה חיובית גורם לך לאי נוחות כשלך או כל אדם אחר יש בעיות שלא ניתנות לפתירה מבחינתך. בעיות רגשיות אצל אחרים יכולים לגרום לך לבריחה.

בשבילך חברים חשובים לך כאהבה. סביר שהזוגיות שלך היא מבחינתך הכול. יש צורך במעגל של חברים שיעודדו אותך במאמציך ויחלקו את גישתך החיובית.
כוכב מרקורי ממוקם בגזרת אריה
מיקומו של מרקורי במפתך יתן לך תובנה לגבי דרכי התקשורת שלך עם אחרים ודרכי הלימוד שלך.

האני הנפשי שלך בריא מאוד. מוחך מאוד אנרגטי ולהוט לשקוע בלימוד כל דבר שמעניין אותך כרגע. צורת חשיבתך מאוד עקבית והגיונית, דבר שמאפשר לך לעסוק בתכנון. יש לך את היכולת להשאר במיקוד ולספוג כמות גדולה של מידע במהירות.

קהל מאוד אהוב עליך ואין פחד מאור הזרקורים. לנאום הוא דבר קל בשבילך. יש לך הבנה של שפת האם שלך וכשרון מילולי שבקלות יכול לאפשר לך קריירה של כתיבה. .

גישתך לרוב הדברים היא קלילה. הדבר יכול להוות בעיה כשיש צורך בעמדה יותר רצינית. לא יתקבלו בקלות דעות השונות משלך .
כוכב נגה נמצא בגזרת מזל בתולה
המקום שבו כוכב נגה מופיע במפת הלידה מסביר על היכולת וצורת ההתקשרות שלך עם אחרים ברמה הרגשית.

בהיותך אדם עם אהבה עצומה, אכפתיות ורומנטיקה, מגיע התלות הגדולה מדי באהוביך. הם לא יכולים לספק כל צורך שלך יותר מהיכולת שלך לספק את שלהם. אינך אדם היוצר עימותים בזוגיות. כל שביכולתך יעשה בכדי לשמור על אוירה שלווה והרמונית.

בענייני הלב יש נטייה לצלול פנימה לפני הבדיקה אם אתם באמת מתאימים אחד לשני. גישה זו עלולה להוביל אותך לאכזבות גדולות. עדיין, הצורך שלך לאהוב ולקבל אהבה הוא כה חזק שכל התחלה לא טובה יעכבו אותך רק לזמן קצר.

אסתטיקה היא מילת המפתח שלך. אמנות בכל צורה כמעט מרגשת אותך.
מאדים מופיע בגזרת מזל סרטן
מאדים הוא כוכב הפעילות. מיקומו במפתך מצביע על רמת האגרסיה והתחרותיות שבך.

שאפתנות היא לא מילת המפתח שלך ואין לך צורך להיות בראש התחום שלך. עדיפות למצוא נישה בה אינך מתחרה נגד איש. הביטחון חשוב לך מאוד – התהילה יכולה ללכת לאחרים.

למרות שבדרך כלל לא תילחם למען עצמך, הגנה כלפי אחרים שיאיימו על אהוביך תופיע. לפתע "הנמר החבוי יזנק מהשיחים" . מטרותיך ושאיפותיך סובבים סביב משפחתך. בזמן שאחרים שואלים עצמם איך להפוך לעשירים, השאלה שעולה לך האם משפחתך מאושרת ושלמה.
כוכב צדק מופיע בגזרת מזל מאזניים
כוכב צדק הוא כוכב הקשור באופן מסורתי לחכמה, דת ואמונה. באסטרולוגיה הקלאסית הוא קשור לאופטימיות, ואמונה בטוב שנמצא בכל אדם. כוכב צדק מסמל את האינטואיציה, היכולת לחשוב בצורה סימבולית ואת היכולת להתחבר לעולם הסמלים.

הכישורים הדיפלומטים שלך והיכולת לשמור על איזון עושה אותך מעולה בעבודה קבוצתית. אנשים יודעים שיקבלו ממך יחס הוגן והאזנה לצד שלהם ללא משוא פנים. יש לך את המיומנות למצוא פתרונות שיועילו לשני צדדי הסכסוך.
שבתאי נמצא בגזרת מזל מאזניים
כוכב שבתאי בוחן בין היתר את רגשות חוסר שביעות הרצון ואי ההתאמה שלנו. המקום בו שבתאי מופיע על מפתך, יעזור לך לפענח מה הן נקודות התורפה שלך.

לגביך, אינטימיות עלולה להיות יותר משימה מהנאה ביותר אשר לעיתים זו בדיוק תהיה נקודת החולשה שלך במערכות זוגיות בהם לא יהיה ניתן להגיע לאינטימיות ופתיחות בתדירות מספקת.
אורנוס נמצא בגזרת מזל עקרב
בגלל המרחק של אורנוס מהשמש, השפעתו האסטרולוגית נמדדת בתוספת של 7 שנים. משמעות הדבר שאפקט אורנוס משפיע על דור שלם. מיקום אורנוס במפתך מציין אזור בו אתה יכול לצפות לבלתי צפוי מהיקום ומעצמך. בתקופה שאורנוס היה במזל עקרב. כאשר מתקיים מצב קוסמי מעין זה, השפעתו דומה על כלל ילידי ימים אלה.

קבוצת האנשים שאורנוס נמצא במיקום זה במפת הלידה שלהם הם אנשים בעלי רצון לסלק איסורים חברתיים מכל הסוגים. אתם מותחים את הגבולות של ההתנהגות המקובלת. פאנאטיות היא תכונה נפוצה בדורך.
נפטון נמצא בגזרת מזל קשת
בגלל המרחק של נפטון מהשמש השפעתו נמדדת בתוספת של 14 שנים. הדבר אומר שנפטון משפיע על דור שלם באותו אופן, נפטון הוא גורם בלתי צפוי מבחינה אסטרולוגית. המקום שבו נפטון מופיע על מפתך הוא מקום בו אין חוקים. כל דבר יכול לקרות. נפטון הינו כוכב חשוב במפת הלידה שלך. בכדי להבין את השפעתו הרחבה של נפטון על כלל האוכלוסיה שנמצאת בקטגוריה קוסמית זו, יש לקרוא את ההסבר הבא:
הינכם חברים בדור של חולמים וספקים של העתיד. אתם וחבריכם מאוד רחבי אופקים ומשגשגים על צורות חדשות של רוחניות. דתות מסורתיות הן דוגמטיות מכדי לשרת אתכם, לכן סביר שתבחנו ערוצים חדשים למציאת האני הרוחני שלכם.
כוכב פלוטו בגזרת מזל מאזניים
בגלל המרחק של פלוטו מהשמש, השפעתו בדרך כלל נמדדת בתוספת בטווח של 12 עד 30 שנה. הדבר אומר שהאפקט של פלוטו משפיע על דורות שלמים באותו אופן. בכדי להבין את השפעתו הרחבה של פלוטו על כלל האוכלוסיה שנמצאת בקטגוריה קוסמית זו, יש לקרוא את ההסבר הבא:
קבוצת בני מזל מאזניים בפלוטו כוללת אנשים שנולדו בטווח של 12 שנה. אלה שתחת השפעת פלוטו/מאזניים רוצים לשפר את התקשורת בין האנשים ברמה החברתית והאישית. אתם חשים שרבות מצרות העולם נובעות מתקשורת לקויה, לכן הדרך הטובה ביותר ליצור עולם טוב יותר היא ליצור דרכי התייחסות הדדיות אפקטיביות יותר כיחידים וכקבוצות.

אנשים מדור זה באמת רוצים ליצור עולם הרמוני יותר לחיות בו. כדי לממש זאת הם מהירים להפחית את חשיבות חילוקי הדעות ביניהם ולהתרכז בנושאים החשובים לכולם.
עוד נושאים אשר חשוב להתייחס אליהם והם עלו כתוצאה מניתוח המפה האסטרולוגית שלך
איך אתם בזוגיות, יחסים ואהבה?
אלה שמיקום השמש בעת הלידה היה במזל אריה נחשבים למאהבים נאמנים בעלי תשוקה שנדמית חמה מכדי להתמודד איתה!
האריות לא תמיד מוכנים לנסות דברים חדשים שלא עלו מדמיונם האישי, אך מאהב נבון עשוי להציג באיטיות ליחסיהם שיטות חדשות להביע את אהבתם. ברגע שהאריות יגלו את התענוג בכך הם ישוכנעו.

בני מזל אריה נאחזים לפעמים ביחסים גרועים בגלל שהאגו שלהם אינו נותן להם להודות שטעו. כמו כן, בהיותם אופטימים נצחיים זהו בלתי אפשרי בשבילם לראות כל בעיה כמשהו שלא ניתן להתגבר עליו.

בסך הכל בני מזל אריה הם בני זוג נפלאים. אהבתם לילדים עושה אותם להורים טבעיים. הם נדיבים, חמים ובאמת רוצים בטובת הכל. בגלל נאמנותם ורגש הכבוד שלהם לא סביר שהם יבגדו.
 

מקצועות מועדפים:
▪ ארכיטקטורה ועיצוב מבנים.
▪ פיתוח המצאות.
▪ מקצועות הפיקוד הצבאי.
▪ הוראה.
▪ פוליטיקה.
▪ ניהול חברות גדולות.
▪ מקצועות טיפוח היופי.

תכונות אופי חיוביות שמופיעות במפת הלידה שלך. תכונות אלה יעזרו לך להיות אדם שלם וטוב יותר בחיים הנוכחיים: נדיבות, אהבת הזולת, יצירתיות, נלהבות, נאמנות.

מספרים אשר יזמנו לך קארמה טובה בשנות הדור הנוכחי: 5, 14, 13, 32, 41, 50.

המפה האסטרולוגית שלך צופה הצלחה עם ילידי המזלות: קשת או טלה.

הכוכב השליט שלך על פי האסטרולוגיה הקלאסית: השמש.

יסוד הטבע אשר עליך להתחבר אליו הוא: אש.

אבני חן וקריסטלים אשר יחזקו אותך ויקרבו אותך להגשמה: רובי.

עוד אישים מפורסמים שהושפעו בחייהם ממיקום שמש דומה לשלך:
מיי ווסט, נפוליאון בונפרט, אנדי וורהול, סימון בוליבר, ג'ורג' ברנארד שו, מקספילד פאריש, עומאר קיאם, פגי פלמינג, קארל ג. ג'ונג, סטנלי קובריק, מיק ג'אגר, ג'קי אונאסיס, צארלס שוואב וארנולד שווארצנגר.

 

הדפסת המפה והניתוח